Bronzový

Kupujete svím zvířátkum dárky.Na narozeniny,4.října a na vánoce?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já kupuji kočičce na Vánoce dárky, většinou hračku, popřípadě nějakou laskominu, dostala i pelíšek.

Další odpovědi:

Zlatý

Nekupuju. Dárek pro zvíře je vlastně dárek pro mě, protože pak mám radost já, že je zvíře spokojený, případně že se mi jeho věc (pelíšek atd) líbí a hodí do domu. Zvířeti je absolutně šumák, jestli to dostalo k něčemu nebo prostě jen tak. Ale jo, když mi bylo asi deset, "koupila" jsem naší kočce košík, ale jen proto, že se mi líbil a chtěla jsem ho já. Stejně v něm pak nespala, potvora :)

Bronzový

Hlavně na vánoce kupuji nějakou lepší dobrotku a hračičku jak psovi tak i kočce.A s kamarádkou jezdíme 3x do roka do útulku a vozíme plný kufr granulí,kapsiček a piškotů.

Pokročilý

Ano zvířátkům kupuji vždy spousty pamlsků a i nějakou tu hračku.

Bronzový

I já kupuji svému ohařovi dobrůtky. Jak vidím ve zverimexu něco nového na zub, už mu to kupuji. Někdy sice s nevalným úspěchem, ale je spousta dobrůtek pro pejsky co jim hodně chutná. A protože je to ničič gumových hraček, tak z hraček už jsme přešly pouze na barevné textilní uzly. Ty zatím jediné jeho zubům odolají nejdéle.

Zlatý

Jasně,že kupuji, zrovna včera jsem koupila naší Sáře k ježíšku dárek, ale to nepovím jakej ,co kdyby si to přečetla. Ona dárky miluje.

Svým krajtičkám dávám ty roztomilé bílé králíčky.Je to švandička,ta honička.

Mno jasně.Maxík má 12.11 narozky a koupím mu nový pelíšek,obleček,vodítka a nějaký pamlsky.Na den zvířat dostal hračku a psí salám.Na vánoce dostal plyšové hračky a pamlsky

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.