Bronzový

Kupujete mleté maso? Viděli jste Dtest?

http://www.ceskatelevize.cz/…

Já ho jednou koupila u řezníka, tak strašně to smrdělo...fuj.
Raději ho melu, mám ještě ten kovový starý mlýnek po babičce:-))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pořad jsem neviděla, ale nedávno jsem se dívala na Peklo na talíři, kde si vzali na mušku chlazené mleté maso, které prodává Albert - Ahold.

I když mleté maso nekupuji, byla jsem překvapená. "Jen něco přes polovinu obsahu tvoří maso v již legendárním výrobku, který prodává Albert. Smutný vítěz je tedy od Aholdu: Výrobek z mletého masa MIX – 53,2 % masa. Následují dobroty se zhruba 60 procenty masa, několik vzorků se pohybuje kolem 85 %. "

Našla jsem text v odkazu

Čtěte více na: http://www.vitalia.cz/…

Další odpovědi:

Stříbrný

Kupuju u řezníka, který je mele každé dopoledne.
Vždycky bylo výborné …

Kupuju,ale většinou v Lidlu,tam je kvalitní,nebo u řezníka,kde to melou každý den a je to čerstvé.
Reportáž jsem na D testu viděl,chodí mi odkazy od nich na mail.Právě,že někteří do masa přidávají sůl a éčka ,tak jej nazývají masným polotovarem.To v žádném případě nekupovat.

Zlatý

přesně ..když musíš mít doma (z mně neznámejch důvodů) mletý maso, tak jedině namlejt a nejlépe v tom, co popisuješ ..a pro strouhanku platí to samý, tu věc z krámu bych vůbec nevzal do úst ..jinak čerstvý mletý maso beru běžně psovi a von to nijek neřeší, je v pohodě ;o

To si dnes moc nevybereš,ale určitě můžeš minimalizovat...
https://www.stream.cz/…

Stříbrný

mlýnek sice mám a elektrický, ale kupuju...ale vždycky si čtu, co v něm je...a ty hrůzy, o kterých je video, ve kterých je 30% masa bych v životě nekoupila...a ještě se mi nestalo, že by někdy smrdělo...třeba takové mleté čisté hovězí je naprosto skvělé...

Stříbrný

Mleté maso kupuji, nekupuji masný polotovar.

Bronzový

Máte přeci možnost výběru.
V marketech maso nekupuji a ze dvou řezníků z mého okolí chodím výhradně k tomu, který prodává vždy kvalitní výrobky.

Zlatý

Maso ( jakékoliv ) kupuji výhradně u řezníka, nejlépe u svého již prověřeného. Koupím si maso a ihned na počkání mi jej pomele. Maso je vždy čerstvé, svěží a voní. Řezník se poté usměje, přidá něco zábavného a já mám krásně pomleté maso ( ne nějaké hnusoby ) a zároveň hezký den ! :-))

Zlatý

Ne,nekupuju,párkrát jsem koupila hotové mleté,ale můj mladej je rypák a když se sekaná koupala z poloviny výšky šišky v tuku,tak prskal jak prskavka.Na jednu stranu má pravdu,je to pak moc mastné,mě na druhou stranu to nevadí,ale radši si koupím maso vcelku a doma si ho namelu na tak hrubo jak chci a vyjde mě to levněji než mleté kupované.

Pokročilý

Nekupuji, o výsledcích testu jsem četla jinde...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.