lexx

kupujete ještě (tišténé) noviny ?

máme TV, txt, Internet, novinky…
Doplňuji:
no jo, ale do internetu se nedá nic zabalit, svačina příkladem, do (papírových) novin ano

Nejlepší odpověď
anonym

Opět se opakuješ, bylo už několikrát, pokus se být originální a neshazuj se plagiátorstvím.
Viz jeden z mnoha odkazů ve zdroji.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kupujete-si-kazdy-den-noviny-abyste-si-precetli-zpravy-z-domova-i-ze-sveta-nebo-si-vse-prectete-na-internetu

Další odpovědi
anonym

maximálně jen televizní program, přecejen musí se za normální noviny platit a většinou tam je jen várka drbů, kterých si na internetu můžete nevšímat a neplatíte za ně
Doplňuji:
nedá se do internetu nic zabelit? a co tatranky.rar-energie zbalená na cesty? :)

arygnoc

nj, svačina – tu balím do mikroténových sáčku, co vyškemrám u zelináře.
tak nač noviny?

Drap

Asi tak 2× za týden

anonym

Dobrá otázka.Tisk už vůbec nekupuji.Vše podstatné si přečtu tam,jak jsi uvedl a mnoho info se také dozvím od pavlačových drben.Je tak pro zajímavost:před rokem denní tisk stál 50 hal až 1 Kčs.Pravda je,že tam převažovaly články o SSSR a dalších socialistických států a například v RP byla mini křížovka a dnes je to samá reklama,křížovky na celé stránky a dnes jsem se zrovna díval na ceny výtisků LN a MfDnes a cena je víc než zarážející: 15 a 18 Kč.

slad08

Když jsem se v létě nudil, tak jsem si je docela dost kupoval, i když občas jsou tam drby.

DDarent

A co RSS??