veruberu

Kupujete dřevěné hračky? Jaké?

Ahoj všem, zajímalo by mě, jestli kupujete dřevěné hračky. Stále více mě děsí to, že mnoho maminek kupuje plastové hračky, které vůbec nejsou hezké a možná i trochu nebezpečné. Jaký na to máte názor?

Máte třeba nějkou oblíbenou dřevěnou hračku?

Odpovědi
petra15

Ja jsem s nima(drevenyma) vyrostla. Plastik byl u nas zakazany kvuli „B-phenolu“(zmek­covadlu v um. hmotach). A „mnoho maminek“ je prece taky dost naivnich.....kouri doma, jsou tetovane.....

Drap

Ano kupuji. Vybírám si od jednoho místního malého výrobce. Nedělá žádnou seriovou výrobu. Má to spíše jako hobby. Hračky jsou velmi pěkně zpracované , pevné a cenově přístupné. Před vánocemi to byl pěkný traktor s vlečkou cca 500 kč

Irisa

Dřevěné… stavebnice :3
Moje oblíbené byly ty kovové na šroubování, už nevím jak se jmenovaly… O.o snad podle nějaké planety… Jupiter? Pluto? :D

karfigol

Já nakupuju dřevěné hračky na https://dino.cz/hrac­ky/drevene-hracky/ Jde hlavně o stavebnice a hlavolamy, takové hračky vydrží i několik generací bez poškození.

martan75

Zdravím, nemám asi vyloženě nic proti plastovým hračkám. Děti mají doma třeba lego, které samozřejmě pomáhá rozvíjet dětskou motoriku. Ale jinak se taky snažím jít spíše tou přírodní cestou. Nějaké dřevěné hračky kupuju tady: https://www.an­tonieemma.cz/e-shop/ . Pro dceru houpacího koníka a pak jsem tam kupoval i jojo nebo houpačku 😁 jinak klasicky asi dřevěné velké kostky, ze kterých staví garáž pro auta a tak. Tohle řeší spíše žena

veruberu

jo přesně, ale otázka kouření a tak…to snad ani nejsou matky ☹

jsem ráda, že nejsem sama…

petra15

tak to mne jen tesi…

veruberu

DRAP – nemáš nějakou ukázku? docela by mě to zajímalo 🙂

veruberu

já má třeba oblíbené dřevené kostky, které vyrábí topa – www.topatoys.cz a líbí se mi hlavně motivy a záruka kvality…