Pokročilý

Kupujete drahé telefony nebo vam staci tlacitkovy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nemám smartfoun, nechci smartfoun - a už vůbec ne dotykáč...
;-))
Zato mám telefon, kterým mohu zatloukat hřebíky...
;-)

Další odpovědi:

Stačí nestačí těžko říct byla jsem nucená si pořídit nový telefon a jiný, než androida neměli teda kromě nárazuodolnému jednonoho,který byl akorát kilo levnější,tak co jsem měla dělat,když jsem potřebovala volat bábě?Jsem ráda, že mám vůbec nějaký...

Stříbrný

jen ty levnější tlačítkové jako Samsung za čtyři stovky, nerozbitné, zapatlaná dotyková plocha vypadá otřesně

Bronzový

Tlačítkové se obvykle nemusí tak často nabíjet což mi vyhovuje, ale bohužel potřebuji mít možnost číst emaily, prohlédnout internet když jsem mimo domov apod. takže z toho důvodu jsem si řekl že potřebuji smartphone. Používat tlačítkový mobil a v případě potřeby přesouvat SIM kartu z jednoho do druhého mi nepřijde dobré.

Mám už 10 let tlačítkový telefon Nokia a stále funguje, tak na co kupovat nový a drahý.
Moc nevolám, pouze když je něco opravdu důležitého, jinak s rodinou (vdané děti a vnoučata) si voláme přes Skype.Telefonem pouze prozvoním a pak jdeme k počítači.Protože už víme, jakou kdo má pracovní dobu, takže si voláme až když je někdo doma (což znamená po 17té hodině).
Takže na co drahý dotykový telefon?

Pokročilý

Měl jsem pár tlačítkových, pak HTC na Androidu, teď iPhone. Musím říct, že vracet se z iOSu zpět na Android by pro mě byla smrt. Není divu, že Apple ovládá 92% trhu se smartphony. Mám na něm veškerou hudbu, FB, Insta, iBooks, takže na PC padá prach. Díky GorillaGlass můžu mít mobil i v šuplíku s hřebíky.

Bronzový

Mám 5 let staré HTC.
Jako kupoval bych, ale na to nejsou love.
Musí eště rok dva vydržet.
Jsem věrný té značce, takže tak.

Zlatý

Najspoľahlivejšie boli tie 2 poháriky (papierové, neskôr umelohmotné) spojené niťou. boli nízkonákladové s jednoduchou montážou a servisom a dokonca ich nebolo možné ani odpočúvať. Je pravda, ale na druhej strane boli len jednolinkové, len na krátke a priame spojenie medzi koncovými účastníkmi.
Z mobilov - telefonov dnešnej doby, používam tie jednoduché, tlačítkové, ktoré plne spĺňajú svoj pôvodný účel a služia naozaj na telefonovanie. Dotykový smartfon, aj keď mám aj takú vymoženosť, používam zasa hlavne kvôli jeho malým rozmerom a rôznemu doinštalovanému softwarovému vybaveniu (nie telefon)

Zlatý

Kolik přibližně je pro tebe drahý telefon?
Mám takový, jaký mi vyhovuje.

Zlatý

Nejen že mi tlačítkový stačí, ale zrovna nedávno, když mi v bance úřednice vysvětlovala pravidla bezpečnosti co se týče mobilního telefonu, jsem ho vytáhnul z kapsy, a ona na to: "aha, no tak to se bát nemusíte, do tohohle se vám nikdo nedostane..", takže jsem pochopil že dělám dobře. V dnešní době ultra-chytrých telefonů s operačním systémem a milionem aplikací, se zdá být ten můj blbeček ještě výhrou.

Je to jak v tom filmu, kdy se banda lupičů s nejmodernější technikou vloupala do vládního zařízení, v ruce připravenou flešku dešifrovacím programem kterej během sekundy odsaje všechna data, a když otevřeli ty ocelový dveře s šestinásobným zabezpečením s patnáctimístnými kódy, tak na ně čekala 386ka s velkou disketovou mechanikou, a oni pochopili že tohle prostě nehacknou...

Diskuze k otázce

anonym

lexx - do bazaru jsem jít právě nechtěla a ten starý jsem utopila v pračce a navíc jsem měla málo času, tak jsem vešla do obchoďáku,jinak to nešlo potřebovala jsem volat, ale zatím si nestěžuji i, když s tím ještě moc neumím...ale stačí,před tím jsem měla "alkáče" véčko asi 2 roky taky funglovku a ještě před tím sony eric asi 5 let, než odešel mikrofón,ale ten nebyl na SD...

anonym

Samozřejmě měli tam i dražší modely ten můj stál asi 1700,-a byl nejlevnější...

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 882
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 429
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 396
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 251
Stříbrný cochee 230

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.