FiS

Kupovali jste už letenky přes portál www.svet-letenek.cz ? Proběhlo všechno v pořádku? Děkuji.

Mají tam zajímavé ceny letenek a tak bychom s dětmi vyrazili někam na výlet. Chci ale znát zkušenost jiných, než jim pošlu své peníze.

Odpovědi
Profi-log

Já u nich nakupuji poměrně pravidelně přes webovou aplikaci – http://www.Air­Plus.cz Tuhle webovku provozují výhradně pro mobilní telefony, ale jsou to oni. Cestuji poměrně často a díky tomuhle webu mám levné letenky pořád „u sebe“.
Pokud jde o spolehlivost, tak nemusíš mít obavy. Jsou stejně spolehliví, jako kterýkoli jiný velký prodejce letenek, jen jsou MNOHEM ochotnější… 🙂
Navíc, když koukneš na jejich stránky, tak tam mají i certifikát kvality, takže obavy nejsou na místě.

Zdroj: http://www.svet-letenek.cz

NatyN

Tam jsem už kupovala letenky hodněkrát, nemusíš se bát. S kamarádkou jezdíme dost často na výlety např.: Florida USA..atd… A letenky si buď kupujeme někde na webových stránkách třeba tu co píšeš ty, a nebo na letišti..apod.. A pokud s tím nemáš žádné zkušenosti, nebo se bojíš o peníze tak jsou i jiné webové stránky přes které jdou objednat, a nebo se zeptat na letišti (nejbližším) kde ti s tím poradí..
🙂