oo

Kulturní dědictví

Proč se tak často naše kulturní dědictví jako jsou Karlovy Vary nebo pivovar Plzeň rozprodává zahraničním kupcům? Je to až smutné když se zamyslýme kolik nám toho doopravdy zůstalo.

Nejlepší odpověď
rybíz

Nojo, když peníze jsou mocná čarodějka. A hlavně ty, co putují do kapes lidí, co o něčem rozhodují. Za čas vše rozprodáme, projíme a utratíme za zbytečnosti a nebudeme mít nic.

Další odpovědi
anonym

protože ti nahoře si myslí že peníze jsou důležitější než kůlturní památka a pak se za ně dočkáme třeba obřích hodin jako jsou v Brně,no a až dojdou penízky tak můžeme hodiny prodat třeba i skusem náměstí a koupit jinou hovadinu

verka

Když se zamyslíme,… ale to právě ti, kteří rozhodují, nedělají.

Michal

Jsme barbaři.