Kepler

Který způsob příjmu TV používáte a proč?

Docela by mě to zajímalo, i když zde jde o statisticky nevýznamný vzorek.

Nejlepší odpověď
Drap

kabelovku

Místní obecní kabelovku. Cenově výhodné. Cca 50 programů a platím 1000kč za rok

Další odpovědi
annas

satelit

Už hodně dlouho, tedy v době, když satelitní vysílání začínalo. Technik nám jej doporučil místo nové antény.

Jenže satelitní modem nemá dlouho životnost, ty první byly nekvalitní. Ten druhý vydržel déle, Teď při přechodu na pozemní vysílání bylo třeba opět koupit nový.

Jinak jde o satelit od Skylinku.

dudu

kabelovku

Zákazníkem UPC/Vodafone jsme cca 25 let. Díky benefitům za 630 Kč měsíčně ve vysoké kvalitě a s možností zpětného shlédntí přijímáme cca 50 programů v češtině a slovenštině, internet 150 mgb/sec a telefon.

led

kabelovku

pozemní vysílače – satelit – kabelovku – IPTV (internetová TV)
Proč? Proto!
Záleží od místa přijímání signálu TV:
ne všude je Kabel
ne všechny kanály jsou v pozemním vysílání
ne vždy je možnost chytání satelitu
ne vždy je k dispozici internet

Arne1

kabelovku

Stačí mi nabídka UPC zdarma

da ny

kabelovku

Jediná možnost.
Satelit v domě není, svůj mít na náměstí nesmím
Společná anténa zde není.
Výběr, ze 2 možných společností. Mám tu levnější variantu.
Internet + 1× TV, týdenní archiv je u kabelovek samozřejmostí, 45 programů. Cena 499 Kč/měs.
Ve schránce ležel letáček na, zde novou společnost. Stejné podmínky za 250 Kč/měs.
Dobrá 4 letá zkušenost z Českých Budějovic. Uvažuji i o změně :D

cochee

pozemní vysílače

Nejsem ochotný (za)platit více než zákonný měsíční poplatek za něco, co jen občas používám jako zvukově obrazovou kulisu. Pokud něco sleduji pravidleně, tak snad jen zpravodajství na veřejnoprávce. Co se týče IPTV, pravda, cena nula, vzhledem k tomu, že internet tak jako tak platím, ale musel bych vymýšlet a zrealizovat její zobrazení z PC na TV a tu má lenost převyšuje výsledný benefit.

Dochy

pozemní vysílače

Nechce se mi platit za něco co nepotřebuju. Navíc za cenu koncesionářských poplatků (které bych musel platit tak jako tak, snad s vyjímkou IPTV) mohu použít libovolné množství přijímačů (a víceméně by mi stačili přijímače 4 v podobě DVB-T karet a mohu si nahrávat vše najednou – aktuálně tedy mám živý jen jeden, takže najednou mohu nahrávat „jen“ cokoli v rámci jednoho multiplexu) a přehrát kdykoli na kterémkoli novějším (tj. úroveň kancalářského NTB z posledních cca 6 let) PC v domácnosti.

Ametyst

IPTV (internetová TV)

Nebyla jiná možnost po technické stránce.

Emefej

satelit

Satelit nám zbyl jako jediná možnost, pozemní signál je bídný (bydlím v hlubokém údolí) a kabelovka u nás není.

Mc Merkurion

IPTV (internetová TV)

… zdarma od O2 …

GM

IPTV (internetová TV)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

No vida! Jsem docela překvapen tím vysokým podílem kabelovky. U nás, bohužel kabel nepoložili.

Kepler

dudu: prosím o kompletní odpověď: a proč?

led

pozemní vysílače – satelit – kabelovku – IPTV (internetová TV)
Proč? Proto!
záleží od místa přijímání signálu TV:
ne všude je Kabel
ne všechny kanály jsou v pozemním vysílání
ne vždy je možnost chytání satelitu
ne vždy je k dispozici internet

Kepler

led: to je snad jasné, ale já jsem se ptal, jak to je u vás.

led

Tak, ako som napísala. Záleží od toho, kde sa pozerám na TV.
My čarodejnice máme pôsobisko na rôznych miestach sveta.
V paneláku mám káblovku, v chatrči na stračej nôžke chytám pozemný signál pomocou kohútieho brka. A keď otvorim okno do internetového sveta, vlezie mi tam aj iTV z celého sveta, predsa musíme vedieť, kde sú neposlušné deti, hašteriví dedovia a klebetné babky.
Sadni si pekne na lopatu a pozri si v peci nový horor…

Kepler

Ááááá, madam je poletucha? Ke se dá sehnat pilotní průkaz na košťata?

led

Musíte absolvovať
„Rokfortská stredná škola čarodejnícka, skrátene "Rokfort“ (angl.: Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, skrátene „Hogwarts“, česky: Škola čar a kouzel v Bradavicích, skrátene „Bradavice“)"
"Každá fakulta má určité charakteristické vlastnosti.

V Chrabromile, tam sa zídu udatní a odvážni, čo statočne s chrabrým srdcom uskutočnia dávne sny. V Bifľomore, tam je taktiež pre poctivcov miesta dosť, pre tých, ktorí vždy si splnia svoju školskú povinnosť. Mnohí budú v Bystrohlave, predsa hlavy bystré ste, tam vždy posielam len takých, čo majú um na mieste. No aj v takom Slizoline nebývajú žiaci zlí, do aleluja sa drvia, aby svoj cieľ dosiahli.

(úryvok z knihy Harry Potter a Kameň mudrcov, pieseň triediaceho klobúka)
https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Rokfortsk%C3%A1_st­redn%C3%A1_%C5%­A1kola_%C4%8Da­rodejn%C3%ADcka

Kepler

Tak to už nestihnu a navíc mi blbne hlava. Nemají v Plzni alespoň katedru avioniky?

led

Ano, po záverečnej v pivárni. niektorí sa vznášajú, niektorí zas robia vývrtky a niektorým tečie palivo. Ale lietanie na metle tam neštudujú.