vamplires

Který z níže uvedených předmětů je pro život naučit se nejdůležitější?

Nejlepší odpověď
anonym

Český jezk

Cestina .. ale neves hlavu.
Ja jsem take moc " pozor " nedavala a hlady ted neumiram. Jen jsem se proste musela postavit na vlastni nohy a jeste ke vsemu v cizi zemi. A tam to klidne svedu na to , ze jsem ceska. !
P.S. Ale nikdo me tam nenapomina. 🙂 Asi se me boji. Vyplatu totiz davam ja jim , ne oni me. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Deli

Český jezk

Podle mne český jazyk, je to základ pro všechno – včetně lásky – bože, kolik jen milostných dopisů skončilo v koši, protože byly samá hrubka? A kolik takových dopisů vyhodí personalisté ve firmách??

dědapetr

Český jezk

český jazyk a ostatní podle toho co budeš chtít v budoucnu dělat.

anonym

Český jezk

Myslím si,že čeština není až tak nejdůležitější.Já bych řekl(napsal),že z každého oboru něco!

vivatis2-

Český jezk

Česky mluvit mně naučí doma, ale počítat ne.
Proto jsem byl i pro matiku, ale vyjde to tak nastejno!Já bych se domluvil i bez jayku :D

hanulka11

Český jezk

Pro tebe určitě český jazyk – ani sis po sobě nepřečetla cos stvořila.

Jinak je dobré umět vše i cizí jazyky a hlavně mít všeobecný rozhled

slad08

Cizí jazyky

Jak říká většina lidí, český jazyk je základ, ale v životě se hodně využijí i zahraniční jazyky. Myslím že za pár let, kdo nebude umět mluvit Anglicky atd., tak podle toho bude vypadat i jeho budoucí povolání.

arygnoc

Tělesná výchova + nepovinné předměty + informatika

škola sama o sobě.
naučí vás žít mezi lidmi – pochopíte, že neplatí jenom já já já, ale že jsou i ostatní.
naučí vás pomáhat, dávat, přijímat, naslouchat a mluvit, komunikovat (a mnoho, mnoho jiného).
Ty předměty jsou důležité všechny – proto se i říká: škola, základ života.

lexx

Cizí jazyky

cizí jazyky a informatika ano, fyzika zcela nepotřebná a matematika ? i ten finanční ředitel vystačí s algebnou základní školy, základní početní operace, sem-tam procenta a odmocnina, ostatní je balast a trápení, šikana nebohých studentů u zkoušek, v praxi k ničemu

michelles462

Český jezk

samicek333

Český jezk

Myslím, že každý je k něčemu dobrý a že každého je potřeba trochu jinak, ale všechny jsou důležité. Český jazyk je hodně důležitý, kdyby nebyl, pravděpodobně by nikdo neuměl psát, ani číst takže jsem ho vybrala.

anonym

Český jezk

Český jazyk, protože bys neuměla pravopis. Můj kamarád co se nikdy moc neučil ČJ, dnes má obchůdek, a jednou napsal že je sleva na mikséri