Avatar uživatele
vamplires

Který z níže uvedených předmětů je pro život naučit se nejdůležitější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, vivatis2-, anonym před 4618 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Český jezk

Cestina .. ale neves hlavu.
Ja jsem take moc " pozor " nedavala a hlady ted neumiram. Jen jsem se proste musela postavit na vlastni nohy a jeste ke vsemu v cizi zemi. A tam to klidne svedu na to , ze jsem ceska. !
P.S. Ale nikdo me tam nenapomina. 🙂 Asi se me boji. Vyplatu totiz davam ja jim , ne oni me. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Český jezk

Podle mne český jazyk, je to základ pro všechno – včetně lásky – bože, kolik jen milostných dopisů skončilo v koši, protože byly samá hrubka? A kolik takových dopisů vyhodí personalisté ve firmách??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Český jezk

český jazyk a ostatní podle toho co budeš chtít v budoucnu dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Český jezk

Myslím si,že čeština není až tak nejdůležitější.Já bych řekl(napsal),že z každého oboru něco!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis2-

Český jezk

Česky mluvit mně naučí doma, ale počítat ne.
Proto jsem byl i pro matiku, ale vyjde to tak nastejno!Já bych se domluvil i bez jayku :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Český jezk

Pro tebe určitě český jazyk – ani sis po sobě nepřečetla cos stvořila.

Jinak je dobré umět vše i cizí jazyky a hlavně mít všeobecný rozhled

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Cizí jazyky

Jak říká většina lidí, český jazyk je základ, ale v životě se hodně využijí i zahraniční jazyky. Myslím že za pár let, kdo nebude umět mluvit Anglicky atd., tak podle toho bude vypadat i jeho budoucí povolání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Tělesná výchova + nepovinné předměty + informatika

škola sama o sobě.
naučí vás žít mezi lidmi – pochopíte, že neplatí jenom já já já, ale že jsou i ostatní.
naučí vás pomáhat, dávat, přijímat, naslouchat a mluvit, komunikovat (a mnoho, mnoho jiného).
Ty předměty jsou důležité všechny – proto se i říká: škola, základ života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Cizí jazyky

cizí jazyky a informatika ano, fyzika zcela nepotřebná a matematika ? i ten finanční ředitel vystačí s algebnou základní školy, základní početní operace, sem-tam procenta a odmocnina, ostatní je balast a trápení, šikana nebohých studentů u zkoušek, v praxi k ničemu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michelles462

Český jezk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Český jezk

Myslím, že každý je k něčemu dobrý a že každého je potřeba trochu jinak, ale všechny jsou důležité. Český jazyk je hodně důležitý, kdyby nebyl, pravděpodobně by nikdo neuměl psát, ani číst takže jsem ho vybrala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Český jezk

Český jazyk, protože bys neuměla pravopis. Můj kamarád co se nikdy moc neučil ČJ, dnes má obchůdek, a jednou napsal že je sleva na mikséri

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek