Nechápavé

Který telefon by jste doporucily? Aby zvládal i narocne hry?

Chtel bych aby rozjel hru Real racing 3..A aby byla cena do 4000,–..Nebo mi doporucte jiny do 4000 Díky

Odpovědi
anonym

Samsung galaxy s3 mini

STUDENTKAEVA

Samsung galaxy s3 mini

Doplňuji:
Šla bych do samsungu mám s4 a neni špatnej dle mého je samsung nejlepší značka na dotykáče!

huxa

LG Optimus L7 II

Doplňuji:
Doporučil bych Zopo zp700, za 2700Kč- ( http://www.dx­.com/p/zopo-zp700-quad-core-android-4-2-2-wcdma-bar-phone-w-4-7-qhd-wi-fi-and-gps-white-294752?tc=CZK­&gclid=Cj0KEQ­jw3cKeBRDG-KKqqIj4qJgBEi­QAOamX_dUKiPI­e3EwBG1Z6owVvsbNc9--g6Pphmk1xqEnsT3wa­Ap4D8P8HAQ#.U9D4FGMn_ic )
Levná čína, S3 i Sony L jsou zastaralé kusy, ohledně těch dalších je zbytečnost se bavit.

Dave5575

Samsung galaxy s3 mini

arygnoc

žiadny.
telefón je na telefonovanie.
ak sa chcete hrať, dajte si ruky do vrecka.

:-Q