9 řemesel

Který prst na ruce je nejdůležitější a který většinou nejvíc potřebujeme??

Nejlepší odpověď
1popelka1

Je myslím docela známo, že pro uchopení menších předmětů, pro lepší manipulaci s předměty je nezbytný palec – opozice palce, tj. jeho schopnost postavit se proti ostatním prstům.
Pro hulváty je možná přednější prostředníček.

Další odpovědi
aramah

Nejspíš palec,bez něj nic neuchopíme takže palec.

anonym

každý,ale nejčastěji používáme ukazováček

oskar

Já bych myslel palec a ukazováček.

roxy52

Před 15 lety byl pro mě nejdůležitější prsteníček,čerstvě ozdobený.Dneska už vím,že tento prst je opravdu jenom na ozdobu.(chvil­kovou).

pondělí

záleží na co,na ukazování,na hrození a nebo na milování,
ale palec vše jistí

nabubindes

řemeslo, mám za to, že potřebuji všechny prsty! i ty víš co potřebuješ! posílám polibek tvoji kámošce na prdelku!