DusanOrlik

Který mobil je celkově lepší? Poraďte prosím

Zdravím,měl bych zájem o nový mobil,jenomže nevím který.Každý má totiž svoje mínusy a plusy.Prioritou pro mě je cena (do 4.000.-), android verze (aspoň 4.2) , co nejlepší foťák (nejmíň 5 ale spíš 8mpx přední a zadní minimalně 5mpx).
A sice tu mám tyto modely:
1.) LENOVO A5000 Black
2.) PRESTIGIO PAP 7600 DUO
3.) ALCATEL ONETOUCH POP C9 DUAL
4.) PRESTIGIO MULTIPHONE 5550
Máte někdo zkušenost či můžete mi nějyký z těchto doporučit? Nebo jsou i lepší?
Poraďte prosím,budu rád za každý názor :)

DOPLŇUJU:
Díky ale Nokia Lumia by mi byla fakt na nic.Chybí zde Android.Takže po důkladném hledání jsem došel k závěru že si koupím jeden z těchto mobilů:
Lenovo A536 Black
Lenovo A5000 Black
Ale spíše ten druhý,kde je trochu větší a je zde i lepší foťák.Ten první mě láká velmi pozitivním hodnocením.No uvidím ještě.. :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Zdravím, pokud si nechcete každý rok kupovat nový mobil, tak bych důkladně zvážil výběr jiných mobilů.

Dále – chcete co nejlepší foťák – ale asi Vás překvapím – čím víc megapixelů, tím nutně ty fotky nemusí vypadat lépe. Důležité jsou i jiné parametry jako světelnost, použité optika, stabilizace atd. atd.

Pokud to tedy s novým mobilem myslíte vážně a chcete takový, který by Vám vydržel, solidně fotil a nekousal se, doporučím Microsoft Lumia 535.

Další odpovědi
Funna

pořád nechápu, proč většina žije v přesvědčnení, že čím více pixel, tím lepší foťák…bohužel chceš za málo peněz hodně muziky…a kladné recenze?…část si píšou sami, tomu věřit nemůžeš…pokud chceš kvalitní rozbor, musíš jít na stránky, kde recenzi dělají odborníci, ne dav…např. na Mobilmania…ale pokud jsi typ, že potřebuje mobil jen na selfie, tak mne tvé uvažování ani moc nepřekvapuje…a navíc, neznám telefon (ale mohu se mýlit), který by měl víc Mpx a byl lépe vybavený přední foťák, než zadní…vepředu je vždy jen pevná ohnisková vzdálenost…

Tobbycz

Z tvého výběru bych se vyhnul prestigiu a alcatelu. To lenovo A536 je moc plastové a má příšerné rozlišení. Osobně bych vybral Lenovo A6000, u o2 lze koupit za 3600Kč – www.o2.cz/osob­ni/mobilni-telefony/lenovo-a6000.html

Migi

http://m.heure­ka.cz/mobilni-telefony/lg-d620-g2-mini/

anonym

Bedy Bedy … to tvé doporučení Lumie byla pěkná pitomost co ? … MNOZÍ TO samozřejmě z mnoha indícií věděli už tehdy (closedsource se vedle zdarma dostupného opensource androida těžko prosadí když výrobci chtějí a musí vyrábět hlavně levně) ale skalním fanouškům MS, kteří chudákům uživatelům namlouvali že to je životaschopná platforma to holt musel dokázat až čas 🙂 A všichni ti uživatelé co si nechali lumii doporučit ten krám později vyhazovali protože pro to neexistoval software, výrobci se na to vykašlali kvůli nákladné licenční politice microsoftu a nakonec nad tím zlomil hůl i microsoft. Pecka ta LŮMIE …

huxa

Osobně bych šel do toho Lenova. Jedná se o solidní firmu s vyladěným systémem, což se nedá říci třeba o Prestigiu a Alcatel zase nemá velkou základnu v ČR.
_____________­_______________________
pokud chceš dobrý fotočip, podívej se na fotky z těchto strojů, pixely ti nic neřeknou o kvalitě fotky.