Avatar uživatele
terry

Který mi můžete doporučit vysavač? Aktuálně ke koupi.

Nechce se mi dávat 30 tis za Vorwerk a už jsem koupila špatně. V prodejně ho moc vyzkoušet nejde.
Děkuju
Briketko, kdybych se chtěla orientovat podle recenzí, nebudu se ptát tady. Neodpovídáš na dotaz, proto tvou odpověď mažu.

Raibeku, smetáčkem se dobře uklízí zejména čalounění a koberce. Neodpovídáš na dotaz, proto tvou odpověď mažu.

Mosoji, po tom, co stávající vysavač dosloužil, nový skoro netáhl. V prodejně to vypadalo i podle údajů v poho.

Arachis, moc děkuju. Jediná (skoro) smysluplná odpověď. Co jsem pátrala na netu mi vyšla stejná volba, nezávisle na tvé odpovědi. Potvrdila jsi mi ji 🙂

Upravil/a: terry

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 2903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Smetáček a lopatka. Nežere to elektřinu, nevrčí to a neruší okolí při sledování televize.
A jinak na nějakej forverk se vykašli, kup normální vysavač a je to.
My koupili jednou za 400.- v akci v obchoďáku. Pytlíky stojej do 150, to se pomalu vyplatí koupit jinej než pytlíky :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

http://www.test-vysavacu.cz/2016/
Koupila jsem si podle tohoto testu
ruční vysavač Hoover.
Podívej se a vyber si podle recenze
na Heuréce.
Při nespokojenosti ho mohu za 14 dnů
vrátit.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arachis

Zelmer aquawelt 919. Vysáváme do vody, má turbokartáč a spoutu jiného příslušenství, super bere i kočičí chlupy a je i na mokré čištění. Je trochu robustnější, ale super.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Hlavně ne ProLine. Mám nějaký obyč Electrolux asi za 1300 a stačí to. Ty levnější a obyčejné bývají hlučné, nebo více žerou, ale kdo vysává pár minut týdně to asi nemusí řešit. Záleží jaké máš nároky, jak psala briketka, mrkni na nějaký test.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A co jsi koupila špatně. Dávej hlavně pozor na hlučnost. Některé vysavač řvou jak na lesy. To si klidně v prodejně nech předvést a porovnej s energetickým štítkem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: http://www.test-vysavacu.cz/
Koupila jsem si podle tohoto testu
ruční vysavač Hoover.
Podívej se a vyber si podle recenze
na Heuréce.
Při nespokojenosti ho mohu za 14 dnů
vrátit.
Nahlásil uživatel: terry
Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.

Připomenutí: Častým důvodem nahlášení příspěvku bývá nepoložení otázky do pole pro otázku.
Věnujte prosím, pozornost pravidlům serveru a kodexu uživatele. Pro správné používání serveru je vám k dispozici nápověda.
Časté dotazy naleznete pod záložkou FAQ.

S přátelským pozdravem

Tým Odpovědi.cz
.............­.............­......

tzn.
Je vrácená moje odpověď, protože nebyla
chybně formulovaným a nesrozumitelným
příspěvkem.

před 2902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Nevím, jestli jsem nesprávně odpověděla na Tvou otázku,
ale mě má odpověď připadala správná a ne na mazání 😁
.............­.............­.............­...
http://www.test-vysavacu.cz/
Koupila jsem si podle tohoto testu
ruční vysavač Hoover.
Podívej se a vyber si podle recenze
na Heuréce.
Při nespokojenosti ho mohu za 14 dnů
vrátit.

před 2902 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek