replicator

Který hrad v ČR je nejvíce romantický?

Odpovědi
Gonfaloniér

Vyšehrad. ;) :DD
Netuším, který je nejromantičtějši, takhle jsem se na ně nedíval. Možná Lednice. Ale to je zámek a řekl bych, že zámky jsou všeobecně okázalejší i „romantičtější“ než hrady.

Mr. Marek

Točník

marci1

Třeba hrad Bouzov. Byl přebudován v romantickém duchu napodobující jihoněmecké hrady. Natáčelo se tu spousta pohádek a filmů. 🙂
Obr.: https://pixaba­y.com/cs/photos/bou­zov-l%C3%A9to-vzduch-cestovn%C3%AD-4536446/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.