Frogman

Kterou značku deodorantů máte nejraději?

Jeden čas jsem měl rád Adidas, ale nyní jsem si oblíbil Playboy. Rozhodl jsem se vyzkoušel postupně všechny jeho vůně.

Kterou vůni Playboye máte nejraději?

Odpovědi
cochee

Dežovy doranty nekupuju. Radši pořádný antiperspirant, tj. nejlépe kamencovou cihličku, a k tomu kvalitní voňavku, tedy alespoň EDT. Většinou voňavku ale vynechávám a nahrazuji vodou po holení (na příslušných správných místech, tedy ne tam, kam voňavku).

anonym

správnej chlap má vonět potem a chlastem 🙂

jinak co dostanu v průběhu roku. teď jedu AXE a Lamborghini

Kulpix

Kterou zrovna dostanu. když ale dojde, jdu si koupit FA,Adidas, Playboje…

Děda Louda

Já to nejím.

unnamed

Neraz som kupoval Adidas,Playboy a Axe .. ale prešiel som k Bruno Banani vôňa (mne) neporovnateľne lepšia ako u uvedených značiek