Nejlepší odpověď

Bronzový

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

To jsou starosti :))) Také bych takové ráda měla! :)

Další odpovědi:

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

Bronzový

tak mu to rekni a nebude te vydirat:) treba to bude zacatek vztahu.

Zlatý

Buď jí to tedy neřeknu, nebo řeknu s tím, že vím, že mu to řekne - a třeba to bude pro mne dobré, ne?

Pokročilý

Pokročilý

1 kámoška: je nafoukaná a její mamka o vás řekne že si z kamarádek děláte poskaka a to těm kámoškám ale kamarádíte se už od dětství ale začala se bavit i s jinou a mě odstrčila a baví se jen spolu o the sims kterou vy nemáte.

Zvolil jsem číslo 2 ale je to tvoje věc JÁ by jsem nekamarádil ANI S JEDNOU.... :-)

1 kámoška: je nafoukaná a její mamka o vás řekne že si z kamarádek děláte poskaka a to těm kámoškám ale kamarádíte se už od dětství ale začala se bavit i s jinou a mě odstrčila a baví se jen spolu o the sims kterou vy nemáte.

Mamky lžou a někdy zavydí dcerám, že nejsou tak mladé.
A, že se s někým baví.
prosím tebe.
Nemusíš být vždy první.

Pokročilý

Brala bych 2,ale rozhodně bych si s kamarádkou promluvila,ať se mi do ničeho neplete,pokud to nepochopí,tak za to nestojí. Nejlepší je kamarádit s klukama,ti takové věci neřeší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.