Dr. Darko

Kterou asijskou zemi je nejlepší navštívit jako první?

Nejlepší odpověď
quentos

Osobně bych si vybral Japonsko, ale teď bych do Asie vzhledem k aktuálním událostem moc nelez…

Další odpovědi
Hufnágl

Rusko za Uralem.

Arne1

Turecko

aliendrone

Quentosova připomínka je DOST trefná. Osobně bych se dnes Asii (pokud by to šlo) vyhnul obloukem, vlastně bych nejraději necestoval NIKAM. :) Jinak Japonsko je najs, ale já bych doporučil spíš Čínu (pochopitelně teprve až vyšumí ty problémy). ;)

led

Záleží od toho, čo chcete vidieť, zažiť.
Každý štát, nielen ázijský, má svoje klady a zápory.
Vzhľadom na to, že nie som ortodoxná stredoeurópska turistka a nenavštevujem len „reprezentačné výkladné skrine“, do každého z už navštíveného štátu by som sa rada vrátila… aj do Českej republiky…

cochee

Nejlépe žádnou.
Protože na to neexistuje objektivní stanovisko, předkládám své stanovisko čistě osobní.

Kryšpín

Tábor 16 u Kima.

Edison

Brno.

Nandi

Podle mě asi Kambodžu(jiho­východní Asie) – chrámový komplex Angkor,nebo Turecko protože je blízko Evropy.