Illines

Ktereho ceskeho komika postradate?Tak aby jste se fakt zasmali z plnych plic.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Neodpovím jednoznačně. Sleduji v TV pořad, který uvádí Petr Nárožný. Připomínám si některá jména těch, kteří již nejsou mezi námi. Herci, komici – V + W, V. Burian, V. Menšík, M. Kopecký, J. Sovák atd.
Možná jsem na někoho zapomněla. Víc mužů než žen – alespoň jednu – S. Zázvorkovou.

Další odpovědi
dudu

Ano

Nebyl komik, ale rozhodně ho postrádám – Luďka Nekudu.

mojitek

Ano

Těch už nežijících je spousta..
ale hodně mi vadí,že jsou tu vynikající komici a herci kteří jsou ještě v plné síle a přesto nemají příležitost,role jim nikdo nenapíše „na tělo“,nejsou tu kvalitní scénáristé.Třeba Petr Nárožný,Jiřina Bohdalová,Iva Janžurová.První dva jmenovaní hráli jen v nějakých narychlo napsaných jakobyseriálech,ty role by mohl zahrát kterýkoliv jiný- i neherec.V tomhle státě se mrhá nejen s penězi daňových poplatníků,ale i s se skvělými hereckými osobnostmi.A to je veliká škoda..

briketka10

Ano

tyto dva postrádám asi nejvíce, vždy když se objevili na obrazovce tak jsem se řechtala 😁
a ještě mi chybí Jiří Sovák 🙂

http://www.you­tube.com/watch?v=5CMQk5d­G5zM&feature=re­lated

Damiana

Ano

Jiřího Sováka, toho jsem měla moc ráda. Archiv je fajn, ale je to jen vzpomínka, ráda bych ho viděla aktuálně…

anonym

Ne

Žádného,protože je všechny můžu vidět kdykoliv se mi zamane,díky archívům!

Illines

Ten vyber ano/ne jsem prehmatla a nejde mi to opravit.Neberte vzretel,omlou­vam se.

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=bKX5JIq­ntic&feature=fvwrel
zapomněla jsem na Felixe Holzmanna
http://www.you­tube.com/watch?v=un­TyK7Rh7Ng