Kelt

Které ženy jsou krásnější? S dlouhými nebo s krátkými vlasy?

Krátké vlasy jsou praktičtější, ale všechny Miss mají dlouhé vlasy. Je těžké posuzovat, zda je žena hezčí pokud má dlouhé nebo krátké vlasy.
Má to nějaký význam? Kromě toho, že ukazuje, že se musí starat o dlouhé vlasy?

Nejlepší odpověď
quentos

Krása přece není o tom, jestli má žena dlouhé nebo krátké vlasy. Některým „seknou“ víc krátké, jiným dlouhé. Takže nelze generalizovat. Význam to ale určitě má – účes přece zkrášluje. Tedy tehdy, zvolí-li se ten pravý. Tudíž ženy s dlouhými vlasy si dlouhé vlasy pěstují v drtivé většině proto, aby byly atraktivnější.
„Všechny Miss mají dlouhé vlasy“. Není pravda – vygooglete si Gabrielu Kratochvílovou.

Další odpovědi
carpediem

Myslím si, že jde hlavně o kvalitu těch vlasů, si představ nějakou s dredy po pas, no chtěl by si aby ti je rozprostřela na polštář:-DDD

marci1

Všechny jsou krásné, i s dlouhými i krátkými vlasy. Každá si nosí to, co se jí líbí a co ji vyhovuje. Mužům se většinou líbí dlouhé vlasy. Znám to z domova.-) Představ si, jak si žena s dlouhými vlasy rozprostře vlasy na polštář. 🙂

anonym

To záleží na typu žen,některá je hezká s dlouhýmy ,některá s krátkýmy,
každé sluší něco jiného.

Pepa25

Záleží na vkusu každého soudruha … 😉 Osobně preferuji krátké černé, ale zřejmě jsem v menšině a vyhrávají dlouhé blond …
K těm miss: myslím, že právě až Gabriela Kratochvílová to zlomila, o 10 let dříve by si „neškrtla“ … Jsem rád, že můžu říkat, že jsem byl vždy pokrokový a krátké vlasy se mi líbily … 🙂

zjentek

jenom pro kontrolu- vlasy na obrázku tě zajímaj na kterým místě?
http://zena-in.cz/media/2010/01/28­/autosalon1.jpg

marci1

Nebuď tak „přízemní“, krásné vlasy na polštáři dokreslují erotickou náladu v posteli a jsou nádherným doplňkem nádherného těla. 🙂
http://thumbs­.dreamstime.com/thum­b_106/1166475425P1tvs4­.jpg

zjentek

proto jsem se tě ptal, jestli jsem zdravej ..mně totiž smysly dokreslujou náladu úplně jinak ..pamatuju si třeba beďara na třísle, ale nikdy barvu očí nebo např. vlasů