Dračice

dluhé vlasy nebo krátké

…no já mám totiž střední tak se ptám

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na kvalitě vlasů,jaké máš.Pokud máš řídké,nekvalitní vlasy určitě budou vypadat lépe v krátkém účesu.Nejsem velká obdivovatelka dlouhých vlasů za každou cenu,ženskost nespočívá ve vlasech.Uvědom si,že vlasy jsou mrtvá tkáň a mnohem víc je mi odporný vlas v jídle nebo umyvadle nebo na oděvu než krátké upravené vlasy…:D

Další odpovědi
quentos

většinou ženám sluší spíš dlouhé, ale může se stát, že zrovna Ty budeš jak na potvoru typ na krátké, jako je třeba Martina McBride. Nelze generalizovat, museli bychom vidět fotku.

hanulka11

nosila jsem dlouhé moooooooooooo­oooooooooc let ale nyní jsem si oblíbila krátké- jsou pohodlnější /pro mne už i vhodnější/

Protiva

No, já je rozlišuji na to, jestli se dají pohladit, nebo ne.
Přítelkyně se vždy zlobila, když jsem ji v posteli změnil fasádu.
Kvůli účesu spala na nose, aby se ji neslehla nějaká vlnka.

Pudlík

já měla dlouhé i krátké. dlouhé jsou spíše nešikovné zamotávají se i odtatní lidé ti za ně mohou tahat, ale zase jsou móc pěkné a každý je obdivuje. Krátké jsou výhodou v mnoha věcech jakože třeba rychleji schnou, ale není to to pravý ořechový.

brusinka

Nekonečné dilema všech žen.. :) Ostříháš se, je ti smutno po dlouhých, necháš si dlouhé, rozčilují tě.. :) já jsem ale obecně spíš pro dlouhé…

Damiana

Žena má mít dlouhé vlasy. Je to takový její klasický znak. I starším dámám sluší vkusné účesy z dlouhých vlasů – Zita Kabátová nebo Stella Zázvorková toho byly příkladem. Ale chápu, že krátké jsou praktičtější – jen takový důvod zrovna v tomto případě neuznávám, je to spíš o pohodlnosti na úkor krásy (pokud někomu vyloženě dlouhé vlásky slušely.) Předpokládám, že jsi mladá Dračice, tak pak není co řešit. A existují clipy, takže délka se dá upravit opravdu podle chuti a příležitosti a absolutně nikdo nic nepozná. Já osobně mám dlouhé blond vlasy a neměnila bych. 🙂

vvj

záleží na tvaru obličeje a hustotě,vlnitosti a kvalitě vlasů když přidáš foto asi ti všichni poradíme víc a neposlouchej ty co tvrdí že jako žena máš mít dlouhé vlasy je to jenom tvoje volba a tvoje rozhodnutí a prosím neřídit se na 100% radami které jsou zde

anonym

Já mám dlouhé až nad zadek, je to lepší, krátké vlasy musíš ráno vlhčit a fénovat, protože je máš slehlé, přeleželé, dlouhé, i když nemáš čas šoupneš do gumičky, načechráš a jdeš a taky jsou určitě mnohem hezčí, můžeš měnit účesy atd..až budeš v kremáči, nechaj ti to dohola, teď buď ráda, že je máš a nech je růst 🙂