Salio

Které otázky Vás dokážou přímo naštvat?

Nejlepší odpověď
Terryle

Zajímavá otázka. Přemýšlím, přemýšlím… a vlastně mě nic nenapadá. Ono ani tak nejde o to, NA CO se člověk ptá, ale JAK se na to ptá. Stejná otázka, položená různejma lidma, různým tónem a v různým kontextu mě může rozesmát nebo nepříčetně rozzuřit.
Obecně mě ale dovedou naštvat otázky, které jakoby „útočily“ na mě nebo moje názory.

Další odpovědi
Deli

Otázky o ničem.

Jinak nic.
Moje kamarádka má dvojčátka a totálně ji vytáčí dotaz: Jak to zvládáte?
Jak asi…

led

Zbytočné.

tom004

Třeba tato.

anonym

Predstavte si , ze jedna tady pani pokladala otazky typu : Jaka barva se vam libi vice ? Svetle , nebo tmave modra !? A dostavala za to i hvezdicky.!!! Ale ode me ji nedostala. To vam muzu odprisahnout !
A vite proc to delala ? Uplne sobecky se hnala za zlatem. Co vam mam dale povidat. Hruza. A jeste ke vsemu – tady ti Adminkove tu hru hrali s ni. !! 🙂 -iv-

anonym

Otázky mě jen tak nenaštvou,pouze některé odpovědi,které nejsou odpovědmi,ale odkazy na modrou lištu a na odkazy již položené otázky!

slad08

Takové otázky, které si člověk může za pár vteřin vyhledat sám na internetu. A třeba ještě otázky typu co mám udělat, jak se mám rozhodnout, co mu mám říct atd.

Danča84

Ty ještě nejsi vypravená? (položeno mým drahým manželem, ve chvíli kdy si začínám malovat druhé oko)
Otázky z tohoto serveru mě nenapadají žádné vytáčivé:-)