Rokio

Které jsou vaše první dojmy ze začátku jara?

Jaro začalo před pár dny. Podle mě je teplota obstojná a počasí přijatelné. Pamatuji ale ještě teplejší začátek tohoto ročního období.

Nebudu ale chválit den před večeří. Jinými slovy jedna vlaštovka jaro nedělá. Budu si přát, aby byly teploty alespoň 15 stupňů Celsia plus a moc nepršelo, abych častěji mohl chodit ven relaxovat.

Co říkáte na začátek jara vy? Předem vám děkuji za odpověď a přeji vám hodně zdraví a málo stresu v životě!

Odpovědi
jirka F

Mrzí mně ty zatracené mrazy ve vegetačním období.A jinak mno žádná sláva.Aby jsme se už v Dubnu nekoupali?:D

elkon

Už jsem jich zažil dost na to, abych z toho byl vyplašenej.

orwell

Moje první dojmy jsou v neposlední řadě vesměs pozitivní.

Pepa25

Vypadá to na „klasiku“ posledních let: jaro začalo brzy, ale bude takové „nijaké“ s přechodem rovnou do léta.

Ametyst

U nás včera i dnes padal déšť se sněhem. Na zemi vydrželo bílo docela dlouho. To jsou mé dojmy. Zima má ještě sílu, na jaro je ještě čas.