annas

Které filmovou princeznu považujete za nejmilejší či nejkrásnější?

Odpovědi
anonym

Popelku a L. Šafránkovou

Ta je ze všech nejkrásnější.

anonym

Jinou - uveďte kterou

Chtěl bych jen upozornit,že Popelka nebyla princeznou,jen chudé děvče.Pokud si vzala prince,stala se královnou.

iceT

Jinou - uveďte kterou

Uvadim jinou,ale je to kombinace vami vybranych-Libuska Safrankova a Milena Dvorska.

chucky

Popelku a L. Šafránkovou

vlastina

Popelku a L. Šafránkovou

iceT

Jen jeste dodam,ze Pysnou princeznu nehrala Milena Dvorska,ale Alena Vranova…

annas

iceT, děkuji. Přepsala jsem se. Chtěla jsem jméno opravit, ale nejde to.

iceT

Nedekujte,neni zac.

annas

Popelka pocházela samozřejmě z obyčejné rodiny, ale nejen v testu, který je z MF Dnes, ja nazývaná princeznou. Mladý kralevic se až pozdějí stal králem – až si našel nevěstu Popelku.
Dá se pojmenování princezna brát i jako přenesený význam – krásně oblečená Popelka vypadá jako princezna.