Kelt

Jiné

Už nevíš, co bys psal? Charakterizuj to dítě – věkem a co je radost se života. Jiné je dítě 3 leté, jiné 12 leté.

aliendrone

Jiné

Už si nepamatuji, jestli to platí i pro děti, ale u dospělých obecně platí, že největší „chuť a radost do života“ mají ti, kteří vzápětí MUSÍ umřít a při tom NECHTĚJÍ. ;) :)

Ametyst

Normální, spokojené s tím co je

Maličké dítě je spontánní, a ještě neumí vychytrale hledat výhody ve svůj prospěch. Proto ani neumí zahrát retardovaného.

Rokio

Zdravé

Podle mě většinou zdravé.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Kelte ale ty chceš tu anketu příliš detailní a to tady nelze, protože k tomu chybějí prostředky při zadávání! Tady už podle mýho na vylepšení appky nikdo nehrábl tak odhadem šest let, když opomenu BIG VYHORŠENÍ pár let z5, při kterém se server vytasil se zcela novým kabátem, jehož smyslem je i za výdeje co nejnižšího stupně energi vyloudit HODNĚ MUZIKY. (;