bolak

Které bonbóny jsou nejzdravější?

Nejlepší odpověď
arygnoc

tie, čo ostanú v krabici, sáčku, balíčku, …

Další odpovědi
annas

Zdravá je hořká čokoláda nejméně se 70 % kakaa, případně mléčná s 30 % kakaa.

Ale najdou se i zdravé bonbóny:
Pokud někdo rád cucá bonbóny, také si nemusí zoufat – nabídka těch zdravých také není malá. Jsou to bonbóny vyrobené z nejkvalitnějších surovin, bez cukru a obohacené opravdovým ovocem či jinými skutečnými příchutěmi (t.j. nikoliv chuťovými esencemi). Čili, chcete li mlsat, mlsejte kvalitní, přírodní pamlsky a nemusíte mít výčitky svědomí.

Ukázka produktů z hlavní kategorie je v odkazu

http://www.na­kupujzdrave.cz/na­kupujzdrave/eshop/15-1-ZDRAVE-PAMLSKY

anonym

Ani jedny, nech je v regálu, třeba si je nějakej hňup koupí.

mosoj

Pendrek.