Zlatý

Která zvířata, jež se dají volně pořádit jako domácí mazlíčci, se dožívají nejvyššího věku?

Ninjaželvu vynechte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Protože jsou šlechtěním tak trochu vylepšená, při zdravotních potížích se s nimi navštíví zvěrolékař a je tak šance je zachránit, není velká možnost, že budou zabiti nějakým predátorem, někdy se ale třeba u některých vylepšených živočiších mohou objevovat určité chyby za které může člověk.
Doplňuji:
Tak třeba papoušci se dožívají dost vysokého věku a nemyslím tím korelu nebo andulku, ale opravdu papoušky. Nebo třeba kavka a vůbec havranovití se dožívají hodně let. U plazů a obojživelníků záleží na druhu a i správné péči, což platí u všech živočichů. U savců mě napadá kůň, že může žít dlouho. A hlavně se věk domácích zvířat prodlužuje, viz odkaz (omlouvám se za zdroj, ale ostatní byly ještě horší). http://hobby.idnes.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

kdo má v akvárku korály, tak u těchto zvířat se věk odhaduje cca na 4.500let. Nemám, takže nevím, jestli jsou mazliví ,)

Pokročilý

Třeba "vopice", ta ke večná. Ale teď vážně, třeba želva.

Pokročilý

Je jich víc, ale napadá mě třeba korela. To vím z vlastní zkušenosti.

Stříbrný

třeba vopici.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

zjentek: ano, ty mi rozumíš, mám namysli něco levného, mazlivého, a hlavně aby to vydrželo, spousta lidí si kupuje doma zvířata který jim za pár let exnou a sou kvůli tomu smutný, já bych chtěl aby mě to přežilo, takže nějakejch minimálně 20 let by to mělo vydržet, a hlavně aby to nezdrhlo, andulky nebrat a taky aby to nebylo drahý - opice nebrat a taky nijak extra nároční na údržbu a aby se to nemuselo moc krmit, zatím, jak tak o tom přemejšlím, ideální zviřátko pro mě by byl nejspíš kaktus, ale možná zná přijde někdo z něčím podobným, a s vočima

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.