fortin

Která z těchto dvou stran má větší šanci..

při letošních volbách: Česká pirátská strana nebo Strana zdravého rozumu? Váš názor.

Nejlepší odpověď
jkjk

Realnou sanci dostat se do Parlamentu podle mne nema ani jedna. Obe maji jistou sanci prekrocit aspon 3% (tedy zadny poslanec, ale penize od statu za volice).

Další odpovědi
COVERENDER

Myslim ze šance obou stran jsou téměř nulové.

Nuk nuk

Bude to tak nastejno. V naší zemi totiž už proti sobě bojují de facto jen dvě strany, ODS a ČSSD, menší či větší šanci má kromě nich snad už jen KSČM a možná Zelení, ale ti se příliš v dobrém nepředveli.

panenka

fortine šanci nedávám žádné z těchto stran.stejně to zase vyhraje paroubek nebo topolánek a ti zase jako vždy pro nás nic neudělají,jen nám před volbami zase naslibují hory doly