Florinka

která škola

ahoj, vybíram vysoké školy a nemůžu se rozhodnout mezi dvouma oborama, můžete mi říct, který podle vás perspektivnější? Zdravotnický záchranář nebo Bezpečnostní studia?
Doplňuji:
Tak půl na půl, ale spíš bych potřebovala vědět se kterym oborem líp seženu práci.

Nejlepší odpověď
hawranek

vybírej dle svého srdce, podle toho, co ti je bližší- prozkoumej sylaby studia, předměty, podmínky ke splnění…já jsem se takhle rozhodovala mezi Cestovním ruchem a Managementem služem. Nevěděla jsem, obojí mi bylo blízké, oboje se mi líbilo. Nakonec rozhodl předmět Dějiny kultury 😁

Další odpovědi
led

Vyberajte si ten odbor, ktorý vás viacej zaujíma, ľahšie ho zvládnete. Oba predmety sú perspektívne, každý slúži ale k inému účelu.
Chcete aktívne priamo pomáhať pri nehodách, katastrofách, luďom, ktorí pomoc potrebujú, cítite to tak? Vyberte si Zdravotnícky záchranár
Ak sa necítite na priamu pomoc pri nehodách hláste sa na Bezpečnostné studia.
PS.
Ak máte dobre robiť svoju prácu, musí vás tá práca aj baviť – zaujímať.

Děda Louda

Vybíráš zřejmě dost předčasně. Nejdříve absolvuj základní vzdělání.