zjentek

Která osobnost (osoba) ze stand-up comedy Na stojáka vás nejvíce oslovila?

Nepotřebuji odpovědi typu mě neoslovil nikdo (model Elkon) anebo nevidím důvod tento pořad sledovat (model Drap). Zajímá mě, která osobnost z té škály účinkujících (pokud už tedy mezi nimi máte vybrat) by to byla.

Odpovědi
cochee

Já nesleduju Na stojáka, ale dívám se na Comedy Club a tam mám hodně rád Adélu Elbl a taky Simonu ze Slovenska. Takže pokud Adela a/nebo Simona vystupuje i v Nastojákovi, tak máš odpověď ode mne :)