Kuchařosatan

Která nová auta by se hodila pro Policii České republiky?

Která nová auta by se hodily pro policii České republiky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já bych jim dal šlapací. To by pak neměli takovou chuť vozit si pudel po městě. Já neviděl chodícího cajta ani si nepamatuju.

Další odpovědi
anonym

chtělo by to i nějaké obrněnce. Občas je jistě vhodné na nějakého toho piráta silnic namířit kanón větší ráže 🙂 jinak bych ale víc sázel na automatické pokutující/fo­tografující radary, kolem kterých zdánlivě nepotrestán prolítnete a pár dní na to se ve schránce objeví strojově vygenerovaná pokutička, tyhle mašiny dělají svou práci nesrovnatelně lépe než kterýkoliv policista, pokud tedy přijdmeme že nejčastější příčinou nehod je právě nedodržování rychlostních limitů.

dubraro

1/ Každý stát, který má vlastní automobilový průmysl, vybavuje obvykle policii tuzemskými auty. Takže v Itálii mají Alfy Romeo, ve Francii Citroeny a Peugeoty, v Německu Wolkswageny atd. Takže u nás by to měly být Škodovky nebo Hyundaie.
2/ Měla by to být auta dostatečně robustní, aby vydržela každodenní provoz, hrubé zacházení, časté střídání řidičů atd.
3/ Pro různé druhy činností policie se hodí různé druhy a velikosti aut, takže to zřejmě nebude jediný univerzální model, ale spíše dva či tři.

Miki254

hyundai tucson nebo mercedes

yuko

Ty nejrychlejsi a nejbezpecnejsi. Pro kontroly takova, ze je nepoznate, ze jde o policii a pokud jedou k nehode, tak co nejvic viditelna.

Kryšpín

Auta jsou vhodná, ovšem pravomoce velmi oškubaná mírně to doplnit americkým stylem