DaiWoman

Která je vaše nejoblíbenější země z těch které vám tady napíšu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kenyrts

Česko

jsem patriot,proto Česko…

Další odpovědi
anonym

Japonsko

určitě ČESKO.
potom USA.
Ale největší můj kamarád TOSHIBA (strašně věrná a zatím málo poruchová) pochází z Japonska :)

Deli

Česko

Česko – je to můj domov.
Hned pak Itálie – tam je super letní relax, krásná země.

MacChill

Česko

Já NEJSEM vlastnec, ale svojí zemi mám docela rád a občas jsem i pyšný , že jsem čechem

DusanOrlik

USA

Sice vůbec nevím,zda to tam je super,protože jsem v americe ještě nebyl,ale jsou tam celebrity,které bych chtěl vidět živě.Např. LadyGaga :D

samicek333

Česko

Určitě naše země, ale jinak mám radši severnější země, např. Aljašku nebo Irsko

Pomelo74

Francie

baghira

USA

rosinka

USA