Která herečka plavala ve filmu KurvaHošiGudentakt?

Nejlepší odpověď
barnajka

Jestli myslíš Irenku Fojtíkovou (řečenou Iris), jak večer plavala s Bohušem v bazénu plným močky – tak ta herečka se jmenuje Šárka Vojtková, bydlí v Brně a podle nejnovějších klepů se právě připravuje na natáčení Dědictví 2 :)

http://www.su­per.cz/1973-podivejte-se-legendarni-irenka-z-dedictvi-aneb-kurvahosigutntag-je-samy-silikon-a-plastika.html

Další odpovědi
Děda Louda

Takový film neexistuje, těžko v něm tedy nějaká herečka plavala.