OuSí

která graf. karta je lepší?

Rozhoduju se mezi Sapphire HD 5770 Vapor-X, 1GB, DDR5 a ATI Radeon HD 4870, 1GB, DDR5 … podle testu na pctuning výjde na hry lépe 4870 … jaký je váš nazor??? Chci aby ta karta utahla novější hry bez lagů alespoň na střední detaily. dík předem za odpovědi :)

Odpovědi
anonym

cena obou je zhruba stejná, kolem 3000,– s DPH, … volil bych každopádně 5770 protoze 4870 bude svůj srovnatelný výkon s novymi hrami pro DX11 rychleji ztrácet.

pokud planujes zapojeni vice karet do crossfire pak je rada 5×xx v tomto ohledu daleko efektivnější