HerbiG

Krvácení z nosu-........

Dnes při fyzice začala tict jednomu spoluzakovy krev nosu .. jen tak .. a to se opakuje dcela casto .. a ucitelka rikala ze ma nedostatek neceho .. nejakych vitaminu nebo co to rikala .. nevite co to zpusobuje????

Nejlepší odpověď
dudu

Krvácením z nosu trpím od dětství, stejně jako můj otec, snad je to dědičné. Dostavuje se spolehlivě vždy v době nemoci /chřipka, angína/ a těšně před tím, takže mám signál, že se blíží nějaká slota.
Pokud je krve přespříliš, žádám od lékaře lék Kanavid – obsahuje vitamín „K“ a užívají ho např. i ženy při silné menstruaci.
Vzadu na krku je bod akupresury, funguje na tlak nebo podráždění studeným obkladem – doporučuji jako rychlou pomoc.

Další odpovědi
panenka

může to být třeba prasklou žilkou v nose

mojitek

muze mit ridkou krev,nebo ma porusene zilky v nose-to se stava pri silnem smrkani,nebo dloubani v nose..tech moznosti je vic

GangstaHelper

Přesně tak. Sám jsem to řešil před dvěma týdnama, začalo to jak udeřily prudké mrazy. Při vdechování se nos prudce ochladí, až jsem cítil, jak se mi nos stahuje. I to podle doktora mohlo být příčinou.

Zašel jsem na ORL, nečím mi nos 2× vytřeli, a je po problému.

lorja

Syn trpíval na časté samovolné krvácení z nosu.Chodím s ním jednou za 2 až 3 roky na ORL na vypalování a on má pak zas na ty 2 až 3 roky pokoj.