Avatar uživatele
HerbiG

Krvácení z nosu-........

Dnes při fyzice začala tict jednomu spoluzakovy krev nosu .. jen tak .. a to se opakuje dcela casto .. a ucitelka rikala ze ma nedostatek neceho .. nejakych vitaminu nebo co to rikala .. nevite co to zpusobuje????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Krvácením z nosu trpím od dětství, stejně jako můj otec, snad je to dědičné. Dostavuje se spolehlivě vždy v době nemoci /chřipka, angína/ a těšně před tím, takže mám signál, že se blíží nějaká slota.
Pokud je krve přespříliš, žádám od lékaře lék Kanavid – obsahuje vitamín „K“ a užívají ho např. i ženy při silné menstruaci.
Vzadu na krku je bod akupresury, funguje na tlak nebo podráždění studeným obkladem – doporučuji jako rychlou pomoc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

může to být třeba prasklou žilkou v nose

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

muze mit ridkou krev,nebo ma porusene zilky v nose-to se stava pri silnem smrkani,nebo dloubani v nose..tech moznosti je vic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Přesně tak. Sám jsem to řešil před dvěma týdnama, začalo to jak udeřily prudké mrazy. Při vdechování se nos prudce ochladí, až jsem cítil, jak se mi nos stahuje. I to podle doktora mohlo být příčinou.

Zašel jsem na ORL, nečím mi nos 2× vytřeli, a je po problému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Syn trpíval na časté samovolné krvácení z nosu.Chodím s ním jednou za 2 až 3 roky na ORL na vypalování a on má pak zas na ty 2 až 3 roky pokoj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek