Krvácení, malé, ale nejde zastavit. Co dělat ?

Ahoj,
je mi skoro 15 let a dnes jsem si asi v 17:00 rozškrábal jeden uhrák na rameni a od té doby mi zněj teče krev. Sice je to docela hodně malí (Vždy jen kapka pak to začne stýkat), ale nejde to zastavit. Už mi to teče asi 3 hodiny Nonstop. Měl jsem na tom jednu náplast ze začátku, ta prosákla, takže už mám druhou, vetší, pro větší toky krve. Co mám dělat ? Jak to zastavit ? Mám zajít k doktorovi, jestli to nepřestane a k jakému ? - NIKDY JSEM NEMĚL PROBLÉM SE ZASTAVENÍM KRVÁCENÍ/NEMÁM ŽÁDNOU CHOROBU SPOJENOU S TÍM.
Doplňuji:
Nechám to do rána, před spaním ještě jednou vyměním náplast a jestli to ráno stále poteče tak půjdu k doktorovi. Děkuju.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zalep to a samo to přestane. Takovéto malé poranění neni nijak nebezpečné.

Další odpovědi:

Zlatý

Rozhodně k lékaři - a moc s tím neotálej (i když do rána asi nevykrvácíš).
Neustávající krvácení poukazuje na nějakou poruchu ve srážlivosti krve a nebo na to, že sis nerozškrábl drobnou cévu...
A k jakému? - obvoďáka už asi neseženeš, takže na pohotovost.
pokud vydržíš do rána, pak ke svému obvodnímu - on už tě nasměruje.

Zlatý

Jelikož Ti není ještě 15 let, řeš to s rodiči. Poradí Ti, v případě nutnosti s Tebou navštíví lékaře.

Stříbrný

Mohlo to být mateřské znaménko, kouknul ses dobře, co to drápeš? Flákni na to gázu a led, zkus vydržet do rána a když to nepřestane, tak jdi k obvodní, ta ti to zalepí líp a pošle tě asi na kožní, nebo nevim kam, neboj, sim tě

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.