Kruhy v obilí – otázka už tu byla položena ( ale to jsem tu ještě nebyla já )

Tak i pro nas – " novejsi " – jak vznikaji ty kruhy v obili. ? Co si o tom osobne myslite vy ? Ja myslim , ze to delaji lidi. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst názory, které byly napsány někdy dřív. Třeba vás budou zajímat, i když všechny uživatele neznáte. Mnozí se ale stále objevují.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=kruhy+v+obil%C3%AD&sa­=Vyhledat#1171

Další odpovědi
dědapetr

Nejsem přesvědčen žádnou argumentací kdo to dělá.Mohou to být lidé ale stejně tak jiné možnosti.

Elk

Podívejte se na temto dokument a udělejte si vlastní obrázek, stojí to za to!

Zdroj: http://www.uloz­.to/8690332/2012-mayska-proroctvi-a-kruhy-v-obili-cz-lukuz-filmy-dokumenty-avi

Itter

Já tvrdím, že to je lidská práce a dokud mi to někdo pořádně nevyvrátí, budu to dělat dál :)

Kdyby to bylo od mimozemšťanů, tak jakto, že to má pokaždý jinej tvar? Je mi jasný, že na lety do vesmíru tam asi nebude mít monopol jedna firma, ale nějakej model prostě vždy vyhovuje víc. (Koukněte co mi tu máme Fabií)