nabubindes

kropítko, co jsi snídalo? co ta nedělní hyperaktivita… bacha na srdce!

Nejlepší odpověď
kropitko

Vstávala jsem ve čtyři,mám v sobě třetí kafe. Potřebuji samé cenné info,,,,

Další odpovědi
annas

Kropítko nemá daleko od myšlenky k činu…

Jak lze zjistit z jejích otázek, je velmi zvídavá.

anonym

Kropítko má dnes pravdu stačí se zamyslet

vagra

Spíš naopak,jen tak dál Kropitko,začíná se mi tady líbit ještě víc!Je dobře,že se někteří lidé při čtení Vašich otázek obávají o vaše zdraví.Možná už pochopili.
Dobrý způsob,jak dát najevo,co Vám,potažmo i mně, leží na srdci.

BIGFOOT

KROPÍTKO A PROČ JSI VSTÁVALA TAK BRZO? ODPOLEDNE SE PROSPINKEJ ABYS TU MEZERU CO MÁŠ NEDOSPANOU-DOSPALA.BIGFOOT