thetom96

Krivy zub vytrhnout

Ahoj, můj přední horní zub je krivy a lehce překrývá můj druhý přední horní zub. Říkal jsem si jestli by se ten krivy zuB trebe nechal vytrhnout a místo něj tam dat plomby. Kolik by mě to.stalo?
díky za info…

Nejlepší odpověď
anonym

Plombu/y ne…
Musel by sis nechat vsadit čep a korunku – podle provedení cca 20 – 30 tisíc…
😉
Raději tento svůj ´požadavek´ zkonzultuj se zubařem – a nech si dát rovnátka.

Další odpovědi
iceT

tyhlety věci ohledně estetična zubů je třeba řešit s tvým zubařem.pokud zubař doposud nic nenamítal a zuby jsou zdravé,není nutné je trhat nebo cokoli jiného.jsou lidi,co mají mezeru mezi předními řezáky a spravit si to nenechali,taková bývalka od J.Deppa,ta má mezeru jako vrata,která se ještě za posledních pár let rozšířila a bere to jako součást své osobnosti.

mosoj

Proč hned čep. Kořen se snad nechá a udělá se korunka nebo nástavba. To je otázka 2 – 3000 tisíc. Počkej ale až ti přestanou růst zuby. Není známo kolik je ti let.
Doplňuji:
Koukám že jsou tady i dentisti.