DIH

Křeček Džungarský

Mam dotaz, mam dva kluky křečka džung. a chtěl bych si koupit třetího křečka stejného pohlaví, jde mi o to jestli ho tamti dva vezmou, jestli ho třeba šarvátkami nezabijí, mam je v akváriu které je metr dlouhý takže místa tam je dost,
Doplňuji:
No já mam taky sourozence, a neperou se, každý má svůj domeček pro úkryt takže se mají kam schovat,

Odpovědi
Louise:3

Mohli by ho i zabít,nedělej to…koupili jsme si 2 (sourozence) prali se,že jeden málem zemřel..dali jsme je od sebe..
..křeček by měl být sám:))
Nebo,holka s klukem:)

karfigol

No já nevím, jestli je akvárium pro křečky vhodné, zkusil bych raději vybrat nějaké klece pro hlodavce z https://www.faj­nzviratka.cz/hlo­davci/klece-pro-hlodavce-311