krcni mandlee

prosiim ptam se kolik se plati za vyndani krcnii mandlii ja o tom nic nwm tak jestlibyste mohli napsat jestli to boli atd... predem dekujji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

cena 100% bolito 0%

Nejlepší odpověď

Zlatý

cena

Laserem 15-20 tisíc. A jestli to bolí, třeba bráchovi mandle trhali a mě to nebolelo vůbec, takže asi jak u koho.

PS:Pěkná anketa, člověk má z čeho vybírat.

Další odpovědi:

cena

Nechápu proč otázku pokládáš formou ankety! Já jakomalá neustále bylanemocná, v první třídě jsem víc marodila než chodila do školy a tak prvních pár dní prvních prázdnin, po ukončení první třídy jsem prožila v nemocnici. "Trhali" mi mandle. Neplatili jsme na místě nic, to byl zákrok v rámci tzv. bezplatného zdravotnictví, který jsme platili tak jako je tomu dnes srážkami ze mzdy. Nebolelo to, dělalo se to v sedě, lokální anestézií, s miskou pod bradou. Lékař měl takové kleštičky, prostě to jen křuplo a v misce se objevila taková švestka a za chvíli druhá. Později mě trochu bolelo v krku, ale na to jsem byla zvyklá z věčných angín atd. takže nic nového. Rodiče mi nosili zmzliny a za pár dní jsem byla doma a od té doby jsem už nikdy nebyla nemocná s angínou a bolestí v krku.

cena

Mé mandle musely před lety "za každou cenu" ven a bylo to tehdy bezplatné.
Dostala jsem narkózu a probudila se až po zákroku. Trochu to obtěžovalo, ale nebolelo (a pacientky na pokoji si stěžovaly, že po operaci mandlí mám být přece celá bolavá a nemám pořád kecat). Nejbáječnější byl studený koktejl a zmrzlina, které jsem po operaci dostávala.
Jak konstatoval bolak - toto je hodně zvláštní anketa. Ještě že jsi sem tentokrát nedala "jinou možnost" - nechala bych Ti za to vyoperovat slepé střevo.

cena

Ja co
i mislim 3 až 5 tišíc KČ a nepolí to protože ti davaj uspávačku a pak nic necítiš a probudíš se zdrává bez mandlí

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.