ki-qi

Mohu mít odřený zub?

Dobrý večer,včera sem si chtěla utáhnout náramek z bužírek. A jako jediný dobrý nápad sem si jeden konec chytla předním zubem. Zatáhla sem a nevim co se stalo. Začal mě bolet,když po něm přejedu jazykem na konci ( ne u krčku) tak je to tam hrubší. Bolet mě po několikq minutách přestal. Ale hrubší povrch je tam stále. Co bych s tim zubem mohla mít??
Mám s toho strach protože prece jenom je to predni zub..

Odpovědi
marci1

Mohl se Ti kousek ulomit. Zajdi si raději k zubaři.

zzzzz

Možná máš jen škráblou sklovinu, to je dobré zagelovat, aby byl zub chráněný.

sallomena

Určitě bych s tím zašla k zubaři. Možná budeš mít teď i zub citlivý na teplé/studené,tak raději ať to opraví, abys s tím zubem neměla do budoucna problémy.

kubik!

Určitě je dobrý nápad jít k zubaři, aby se něco nezanedbalo…
Ale sama o sobě si myslím, že jelikož je to v místě skusu dle popisu, tak se to v nejbližší době obrousí…