Uzivatel_190

Krátkodobý pronájem garáže Brno / el. zásuvky venku

Víte někdo o možnosti pronajmout si v Brně garáž jen na jediný den případně několik hodin?

Chtěl bych pořádně vysát auto, provést drobné úpravy v interiéru a následně vyčistit klimatizaci generátorem ozónu. Potřeboval bych místo kde je dostupná el. zásuvka a nejlíp aby bylo zastřešené. Mezi známými nemám nikoho kdo by takové možnosti měl.
Ideální je místo kde si zaplatím třeba 4 hoďky stání a budu mít k dispozici el. zásuvku a trochu prostoru.

O žádném takovém pronájmu nevím a napadlo mně jen obvolat myčky, benzínky a servisy jestli je to možné nějak zařídit, klidně „bez faktury“ na ruku.

Odpovědi
Drap

Musíš hledat. Zde neni prostor pro inzerci.

Uzivatel_190

Tak to mám velké štěstí, že nic neinzeruji a snažím se zjistit kdo postkytuje služby jaké jsem popsal.