Avatar uživatele
NeedHelp:(

Mám koupit dívce nějakou květinu či bonboniéru, když s ní jdu na rande?

Jdeme já a moje holka, dá se říct, že na rande… Nevím jestli jí mám koupit květinu, protože nevím, jestli by ji chtěla tahat celou dobu po městě s bonboniérou. Co bych měl podle vás udělat?

Zajímavá 0 před 2608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Pozvi ji cestou na něco dobrého, nebo jí dones na setkání nějakou drobnost – záleží samozřejmě, kam jdete a na jak dlouho, ale tahat se třeba na půldenním výletě s kytkou či bonboniérou je nesmysl…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Kup jí jednu květinu. 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Ideální řešení je spíš ta kytka, ale s možností, že po předání ji bude moct někde odložit, tj. např. že jdeš za ní domů, dáš ji kytku, ona si ji hodí do vázy domů a jdete. 😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Bonbonieru určitě neee.
Jedna květina zcela jistě potěší, záleží ale na plánovaném programu.
Na delší procházce bude překážet a vadnout, při kratší v poho, v restauraci vám poskytnou vázu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

No, manželka by mě teda hnala s bonbonierou nebo jakoukoli jinou sladkostí :D Moje žena si potrpí na květiny. Kde je kupujete nejraději? Jako myslím tím, kde je objednáváte?

před 1016 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Nazdar, už to tady bylo. Florea je super. Mají čerstvé a hlavně fakt krásný kytky. A mají certifikát kvality. Fakt bych je volil. Já s nima mám tu nejlepší zkušenost.

Avatar uživatele
walerianecek

Jo, florea je sázka na jistotu. Je to super shop. Já tam objednávám často a moc rád :)

Avatar uživatele
Honzin8

Jo, už vím… Objednal jsem ta a spokojenost… Už jedu jen s florea :D

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jakou květinu jsi zvolil? Když pak budeš ještě objednávat, zkus ten box květin, ten je luxusní :)

Avatar uživatele
Sabulak

Jakou kytku jsi vybral? Nebo sis nechal uvázat podle přání?

Avatar uživatele
KratochKarel

Jestli chceš krásné a čerstvé květiny, tak se obrať na toto online květinářství www.florea.cz/pro­dukty/kytice-ruzi-1. Vždycky když chci ženě udělat radost, tak jí nechám poslat do práce kytici růží a to poděkování od ní vždycky stojí za to ;)

před 1011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

No, to je super. Jakou kytku jsi tam objednal? Co bys doporučil?

před 1009 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Ahoj, já jsem rozhodně pro květinu :) Ta mě osobně by udělala větší radost :)

před 1037 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek