NeedHelp:(

Mám koupit dívce nějakou květinu či bonboniéru, když s ní jdu na rande?

Jdeme já a moje holka, dá se říct, že na rande… Nevím jestli jí mám koupit květinu, protože nevím, jestli by ji chtěla tahat celou dobu po městě s bonboniérou. Co bych měl podle vás udělat?

Nejlepší odpověď
gecco

Pozvi ji cestou na něco dobrého, nebo jí dones na setkání nějakou drobnost – záleží samozřejmě, kam jdete a na jak dlouho, ale tahat se třeba na půldenním výletě s kytkou či bonboniérou je nesmysl…
😉

Další odpovědi
marci1

Kup jí jednu květinu. 🙂

Alesh

Ideální řešení je spíš ta kytka, ale s možností, že po předání ji bude moct někde odložit, tj. např. že jdeš za ní domů, dáš ji kytku, ona si ji hodí do vázy domů a jdete. 😉

nyjono

Bonbonieru určitě neee.
Jedna květina zcela jistě potěší, záleží ale na plánovaném programu.
Na delší procházce bude překážet a vadnout, při kratší v poho, v restauraci vám poskytnou vázu.

Honzin8

No, manželka by mě teda hnala s bonbonierou nebo jakoukoli jinou sladkostí :D Moje žena si potrpí na květiny. Kde je kupujete nejraději? Jako myslím tím, kde je objednáváte?

Sabulak

Nazdar, už to tady bylo. Florea je super. Mají čerstvé a hlavně fakt krásný kytky. A mají certifikát kvality. Fakt bych je volil. Já s nima mám tu nejlepší zkušenost.

walerianecek

Jo, florea je sázka na jistotu. Je to super shop. Já tam objednávám často a moc rád :)

Honzin8

Jo, už vím… Objednal jsem ta a spokojenost… Už jedu jen s florea :D

Cizecek.M

Jakou květinu jsi zvolil? Když pak budeš ještě objednávat, zkus ten box květin, ten je luxusní :)

Sabulak

Jakou kytku jsi vybral? Nebo sis nechal uvázat podle přání?

KratochKarel

Jestli chceš krásné a čerstvé květiny, tak se obrať na toto online květinářství www.florea.cz/pro­dukty/kytice-ruzi-1. Vždycky když chci ženě udělat radost, tak jí nechám poslat do práce kytici růží a to poděkování od ní vždycky stojí za to ;)

Honzin8

No, to je super. Jakou kytku jsi tam objednal? Co bys doporučil?

GabulkaA

Ahoj, já jsem rozhodně pro květinu :) Ta mě osobně by udělala větší radost :)