Luciášek32

Koupím v galanterii puntíkovanou látku?

Nejlepší odpověď
dubraro

Spíše v metráži.
V (textilní) galanterii se prodává drobné příslušenství, knoflíky, stužky, zipy, jehly apod.
Pak existuje ještě kožená galanterie, tam se prodávají kabelky, rukavice, opasky apod.

Další odpovědi
Dochy

Tak to my nevíme. Ale pokud do nějaké vlezeš, budeš mít prachy a budou tam mít zrovna takovou jaká se Ti šikne, tak pravděpodobně ANO.

Lamalam

V galanterii těžko, ale budou jí mít v látkách.

Dochy

OK, Asi jsem zas ustřelil. Tak sorry za poněkud kousavou odpověď. Je třeba se mrknout jaký přesně sortiment je zrovna ve vyhlídnutém obchodě. V některé galanterii prodávají i tu metráž, jinde se zaměřují jen na takové ty „drobnosti“.

Podobně jako v některé drogerii koupíte i barvy, v jiné alespoň technický líh a destilku a ve většině nově otevřených prakticky jen šminky.

Pokud prodávají i metráž, pravděpodobně budou mít i nějaký typ puntíkaté látky. Ale jestli zrovna takovou jakou chcete… Pravděpodobně alespoň poradí kde sehnat, nebo objednají.