marci1

Koupili byste si obložený chlebíček z minulého dne?

Známé majitelka obchodu na dotaz, jestli jsou dnešní,řekla, že datum spotřeby chlebíčků je 24 hodin. Na netu je někde uvedena doba spotřeby 24 hodin, ale většinou 12 hodin. Na druhý den jsou přece již chlebíčky okoralé. Tak co vlastně platí? 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi je jasné, že chlebíček vystavovaný ve vitríně jen pár hodin, je už malinko okoralý a poznám to. Takže si ho nekoupím, i když mu nic není. Když si ale koupím chlebíčky, či cokoliv jiného s kratší papátelností a uložím si to do vzduchotěsného klip boxu a k tomu ještě do zóny 0 st., tak je to úplně OK i za týden.

Další odpovědi
Kulpix

Proč ne!
Lepší sníst okoralé chlebíčky, než aby se vyhodili.

Lgee

Chlebíček si koupím jen velmi výjimečně, precejenom je na něm jedná sladká věc (majonéza) která MŮŽE obsahovat aspartam takže nebudu riskovat smrt kvůli pochutnani na jednom chlebíčků

zjentek

To bych nevzal do ůst! ;)

Nuk nuk

Z velké nouze.