Avatar uživatele
anonym

Koupili byste knihu, kde po 2 měsících od otevření knihy zmizí natištěný text?

http://www.de­nik.cz/ze_sve­ta/vydavatelstvi-ctete-rychle-mate-lhutu-60-dnu-pak-inkoust-zmizi-20120926.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, johana 56, suaeda, bolak, anonym, anonym před 4229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Odpoveď byla označena jako užitečná

Možná pro jednou bych koupila – jako recesní dárek, ale já mám ráda knihy, po kterých můžu sáhnout i opakovaně a ráda s nimi bydlím. A termíny za krkem ještě při relaxaci? No dejte pokoj. Čtení není závodění.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Knihu která se po 60 dnech nedá číst bych nekoupil ani náhodou. Knihy se kupují proto, že se k nim můžeme časem vrátit. Ačkoliv v dnešní době, kdy jde hlavně o byznys a rychlé zbohatnutí se s podobným výmyslem setkat i u nás.
Co mě poslední dobou překvapilo jsou vysoké ceny za e-knihy, které jsou distribuované pro čtečky a tablety. Jako dát 200 Kč za elektronický text do tabletu je dost velká pálka. Normální tištěná a vázaná kniha není o moc dražší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak takovou knihu bych si určitě nekoupila. Sice bych ji asi zvládla přečíst než písmena zmizí, ale k čemu.
Doplňuji:
Kupte si knihu a za dva měsíce z ní máte památník.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nevím,snad i ano,pokud by mě kniha natolik zaujala,že bych si ji chtěla přečíst,ale jak se zmínili kolegové-kdyby mě zaujala natolik,že bych ji chtěla přečíst znova,už by v ní nic nebylo.Málokdy se k zajímavé knize vracím dřív.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Záleželo by na ceně. A skener mám :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

To je vynikající věc, jedná-li se o knihu mých dluhů a závazků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek