Pokročilý

Koupil jsem si novou baterku do mobilu, ale vydrží jen 1 den. Je to normální?

Je to mobil LG KU990 s dotykovým displejem a ta baterka byla dost levná (tuším že pod 200kč)
Doplňuji:
ta nova ma jen 800 mAh. ale i tak, vybije se přes noc i když s mobilem v prakticky nic nedělám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

"dost levná" - to je to klíčové slovo a současně i vysvětlení a poučení.
Doplňuji:
nápis na baterce je jedna věc, skutečná kapacita je zase jiná věc.

Další odpovědi:

Bronzový

Zalezi na kapacite. Ta puvodni ma 1000 mAh a ma vydrzet 300h. pohotovost, 4h volani. Podivej se, jestli jsi koupil taky 1000mAh. Jestli ano a nevolas nekolik hodin, normalni to neni.

Doplňuji:
tak by mela vydrzet o 20% mene, nez hodnoty uvedene u originalu. Jak ti vydrzela ta puvodni? Baterii tez vybijeji nekter funkce jako pusteny bloototh, wifi...

Plna kapacita baterie se uvidi az po tzv. naformatovani, tj. az po cca. trech plnych nabiti a vybiti. Ale jestli vsechno mas v poradku a nijak se to nevylepsi, tak je takova baterie k nicemu a je vhodne ji reklamovat

Zlatý

Podobný problém jsem řešil nedávno s akumulátorem do foťáku. Skutečná kapacita byla 72% deklarované a opakovanými cykly se nezvýšila. Bez protestu mi vrátili peníze. Koupil jsem pak akumulátor jinde a se stejným výsledkem. Závěr: alternativní akumulátory nemají deklarovanou kapacitu. Doporučuji kapacitu změřit, abyste vyloučil chybu telefonu. Pokud tuto možnost nemáte, reklamujte i bez měření.

Zlatý

Podle toho že se vám vybije i bez telefonování lze usuzovat na velké samovybíjení. V tomto případě reklamujte, tato vlastnost se formátováním nezmění !!

Neodsuzoval bych alternativní výrobce. Mnoho aku od nich je výborných a za tu cenu to stojí.

Bronzový

Jestli byla levná, tak se moc nedivím, možná by se dala reklamovat a koupit o trochu dražší...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.