Koupě Photoshopu

Známej si chce pořídit Photoshop CS5 cz má nabídku údajně za dobrou cenu a láká do toho i mě že bychom to vzali na půl.Photoshop má údajně velikost 500 – 700 mb že neví přesně a mě se tato velikost moc nepozdává.. jaký je váš názor na tuto velikost?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Každý z Vás musí mít svojí licenci. Raději si photoshop kupte v solidním e-shopu nebo v kamenné prodejně, kde máte jistotu, že se nejedná o nějakou „páleninu“ a dostanete k tomu veškeré papíry.