Zlatý

Koupání miminka

Je dobré koupat mimi denně, nebo stačí několikrát do týdne??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

zalezi jak stare mimi je,muj syn mel po koupani vysusenou pokozku detska lekarka mi rekla,ze jej nemam kazdy den mydlit a mam ho mazat oleji,ale uz je to par let,dnesni mydla uz jsou urcite setrnejsi k detske pokozce a i miminka se poti

Další odpovědi:

Bronzový

Jak pronesl jeden lidový pranostik: Já sa nepotřebuju kúpat, já som sa kúpal v sobotu.

Viděl bych to podobně :-D

Zlatý

Pokud se to mimi nemá kde umazat, jako třeba nechodí do písku, neopravuje svoji tříkolku, pokud zrovna nemá rande se slečnou ve školce apod. tak stačí i párkrát za měsíc.
Čistota půl zdraví, špína celý.
Doplňuji:
Bumbesi: nejen miminko.
http://anorexie.czechian.net/…

Stříbrný

Klidně denně, nebo obden. Jak píše burak, stačí šetřit mýdlem. Někdy stačí jen opláchnout ve vlahé vodě od potu a bliček (skoro každé mimino při odřihnutí ublinkne).

Zlatý

Pokud se v těchto vedrech potí, tak stačí jen lehce opláchnout, ale voda vysušuje, tak je lépe mimi trochu natřít nějakým hydrat. mlíčkem. Nebo použít pleťové mýdlo s hydratačním účinkem. My jsme používali glycerínové mýdlo s medem. Má vysoký (patentovaný) obsah glycerinu, ten absorbuje vlhkost a proto udržuje pokožku hydratovanou. Známí byly moc spokojeni, protože pak ani nebylo potřeba pokožku dále potírat.

Bronzový

Já jsem svoje děti do jednoho roku koupala každý den,hlavně v létě.Musíte používat olejíček do koupele.Pak je miminko krásně promaštěné i když ho umyjete mýdlem.Pokud se dítě zpotí,tak čistá voda ho rozhodně neumeje,protože bez mýdla pot nedostanete dolů.A i když si nehraje na písku tak se vám může zpotit i u koukání na pohádku pokud je zrovna teplo.Já používám značku Johnsons i pro sebe.

Diskuze k otázce

Klariska15

A jak dlouho ho používáš? Objednáváš ho z této stránky? :)

Neldas

Používala jsem ho jak na naše první dítě, tak i teď na to druhé :) a objednávám ho z toho e-shopu.

Klariska15

Používáte na koupání dětský olejíček a jaký?

Neldas

Já jsem třeba spokojená s tímto výrobkem http://www.lekarna.cz/… :)

Stříbrný

elektrikář

Naše holky se koupali každý den, mazali jsme jim zadeček olejíčkem.Nijak jim to neškodilo.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.