Zlatý

Konopí na migrénu?

V nabídkách jsem našla jen krémy, gely atd. Lékařka nám doporučila na migrénu konopí. Ale v jaké formě?
Doplňuji:
My jsme zatím nic nezkoušeli, tak zjišťuji informace. Ibalgin už nezabírá.
Jak tomu mám rozumnět - ve skle?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud vám pomáhal vývar, tak to byl placebo efekt. Je veřejně známo, že kanabinoly se ve vodě nerozpouštějí.Já jsem zkoušel žvýkat a nakonec jsem to zbaštil celé, ale žádný efekt jsem nezaznamenal.
Doplňuji:
Z inetu jsem vystudoval že nejkvalitnější podávání je vaporizace, ale zkoušet to nebudu.

Další odpovědi:

Stříbrný

ve skle
Doplňuji:
bongo, zkumavka, vše je to na stejném principu-zahříváš konopí a následně vdechuješ kouř

Bronzový

ne vývar ale odvar - v mléce vařit a míchat klidně hodinu - (váže se na tuk) pak pít po malých doušcích účinek se totiž dostavuje třeba až po 20ti minutách záleží na metabolismu
ps. klidně do mléka přihodit i kousek másla (zlatá haná, prostě tuk) né rostlinné

Zlatý

Mně pomáhal vývar ze sušeného.

Vyšla legálně kniha "Vaříme z konopí" J.X.Doležal ( někdy v první polovině 90.let) a tam je všechno. Určitě se dá někde sehnat aspoň k nahlédnutí.

Zlatý

Já myslím, že na formě nezáleží, může to být vývar i to sklo, ale je nutné si uvědomit, že tím sklem se do člověka dostane takové množství THC po kterém by třeba neměl řídit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.